EFRViscose

Floş Nakış İpliği

%100 viskon elyaf gibi doğal bir malzemeden üretilen EFRViscos yüksek devirli brode ve nakış makinaları için idealdir. Yüksek  mukavemet, parlaklık yumuşaklık, üstün renk ve yıkama haslığı sağlamak için, EFRViscos modern teknoloji kullanılarak, en iyi hammadde boyama teknikleri seçilerek üretilmektedir. Özel hammadde ve uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilen EFRViscos performans ve randıman olarak yüksek devirli makinalar için uygun bir ipliktir.

Bu ürün kategorimizde 42 adet ebruli renkgimiz mevcuttur. Ebruli renkler nakış uygulamalarında özel efektler oluşturmak için ideal ürünlerdir.

Doğallığın, yumuşaklığın ve parlaklığın istendiği durumlarda EFRViscos, Nakış için en uygun çözümleri sunmaktadır.

Özel hammadde ve boyama teknikleri kullanılarak elde edilen EFRViscos yüksek çevre duyarlılığı ve insan sağlığı gözetilerek üretilmektedir.

Denye                           Renk Adedi                    Sunum Şekli

No: 30(150D/2)                 462                            15X2500 Mt.

No:40 (120D/2)                 462                            15×1000 Mt.

No:40 (120D/2)                 462                            15×2500 Mt.

Yıkama Talimatı;

Normal Yıkama;

Kimyasal karışım içermeyen sabunlarla, 60 C sıcaklıklarda yapılan sıcaklıklarda en iyi sonuç elde edilir. Ütüleme işlemi nakışlı yüzeyin tersinden veya iki kumaş arasından ılık ütüleme şeklinde yapılmalıdır. Nakışlı ürünler üst üste katlanmamalı, istiflenmemeli ve preslenmemelidir. Nakışlı ürünler solvent içerikli yıkamaya tabi tutulacaksa, ağartıcı içermeyenler tercih edilmelidir. İyi bir durulama yapmadan kurutmayınız, sıkmayınız.

95 C Sıcaklıkta Yıkama;

Efrviscos nakış ipliklerinin yüksek renk haslıklarından dolayı, ipliklerimizle işlenmiş ürünler 95 C sıcaklıkta normal deterjanlarla yıkanabilir. Sadece beyazlatma ve optik parlaklık veren maddeler içermeyen deterjanlar kullanmalıdır. Bu tür maddeler içeren deterjanlar rengi bozabilir.

!!!! Lekeler ağartıcı ve ya renk bozan maddeler içermeyen solventle temizlenebilir. Bu tarz solventler kullanıldıktan sonra yıkama yapılmalıdır !!!!

Özel Uyarı;

Ürünler, aşırı nemli ve sıcak ortamlardan uzakta ve direk güneş ışığının ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.