EFRPoly;

Polyester Nakış İpliği

EFRPoly dayanıklı, sağlam, yüksek performanslı bir iplik olup, çok kafalı makinalar için özel olarak tasarlanmıştır. Özel yağlama sistemi ve büküm işlemleri sayesinde yüksek devirli makinalarınızda sorunsuz çalışır.  EFRPoly Modern üretim teknolojisiyle üretilen üstün nakış özelliğine sahip olup, yumuşaklığı ve yüksek parlaklığıyla nakışlı ürünlerin mükemmel görünmesini sağlar. Zengin renk seçeneği sunan EFRPoly yüksek renk ve yıkama haslığı sağlayacak boyama süreçlerinden geçirilmiştir. Parlaklığı, yüksek mukavemeti ve üretim aşamasında özel kimyasalların kullanılması nedeniyle sık ve ağır yıkamalara tabi tutulan nakışlı ürünlerde kalıcı ve güzel bir görünüm sağlayan ideal bir üründür. EFRPoly Fiyat avantajı sayesinde nakış uygulamalarında maliyeti düşük çözümler sunmaktadır.

Bu ürün kategorimizde 40 adet neon ve ebruli rengimiz mevcuttur. Ebruli renklerle nakış uygulamalarında özel efektler oluşturmak için ideal ürünlerdir. Neon polyester iplikler ise özellikle canlı tasarımlar ve iş elbiseleri için ideal ürünlerdir.

Denye                           Renk Adedi                    Sunum Şekli

No: 30(150D/2)                 462                            15X2500 Mt.

No:40 (120D/2)                 462                            15×2500 Mt.

Yıkama Talimatı;

EFRPoly Nakış ipliklerimizle işlenmiş ürünler normal ( ağır kimyasal katkılar içermeyen  )  deterjanlarla 60 C’de 20 Dk. Süreyle yıkanabilirler. Ütüleme işlemi nakışlı yüzeyin tersinden veya iki kumaş arasından ılık ütüleme şeklinde yapılmalıdır. Nakışlı ürünler üst üste katlanmamalı, istiflenmemeli ve preslenmemelidir. EFRPoly ipliklerle işlenen mamullere kuru temizleme yapılabilir. Nakışlı ürünler solvent içerikli yıkamaya tabi tutulacaksa, ağartıcı içermeyenler tercih edilmelidir.

Özel Uyarı;

Ürünler, aşırı nemli ve sıcak ortamlardan uzakta ve direk güneş ışığının ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.