EFORTEKS TEKSTIL SAN. TIC. LTD. STİ ( www.eforteks.com )

Eforteks Tekstil 1988 yılında tekstil, konfeksiyon ve nakış malzemeleri sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Başta yurt içinde yerleşik birçok üreticinin ana bayiliğini yapan firmamız kalite devamlılığı, çok yönlü müşteri ihtiyaçlarına cevap verme anlayışına paralel olarak birçok kalemde üretim sürecine girmiş bugün kendi marklarıyla ve ticari partnerlerinin ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Eforteks Tekstil, 30 yıla yaklaşan ticari ve üretim faaliyetleri neticesinde edindiği bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Tekstil ve Nakış sektörüne yönelik üretim ve tedarik sağlayan, alanında uzman ve profesyonel bir kadroya sahip olan şirketimiz;

Bahçelievler Yenibosna’da bulunan tesisinde Yapışkan Tela, Aplike telası, Yapışkan ısıda eriyen tela imalatı yapmaktadır. Aynı şekilde Silivri’de bulunan tesisinde airlaid telası, polyester tela, kolay yırtılan nakış telaları, brode ve nakış uygulamaları için suda eriyen telalar,  ısıda eriyen naylon telalar,  gıda, otomobil ve tarım sektörüne yönelik filtrelik tela, nakış ve brode uygulamaları için polyester ve viskos floş iplik imalatı yapmaktadır.

İşletmemizin İstanbul’da tekstil merkezi olan, Merter ve Yenibosna’da hem stoklama için depoları, hem de satış mağazaları bulunmaktadır.

Müşterilerine öncü olmaktan ziyade birlikte yürümeyi amaçlayan firma politikası ve koşulsuz müşteri memnuniyetini öncelikli ilke olarak benimseyen bir anlayışla yoluna devam etmektedir.

Eforteks’in en önemli referansı kurulduğu günkü müşterileriyle bugünde çalışıyor olmasıdır.

Geleceğin teknolojisi ve uluslararası deneyimlerle, uzun ar-ge çalışmaları sonucunda oluşturulan EFR markalı ürünlerde çevre duyarlılığı ve ürün kalitesi en üst seviyededir.

Eforteks Tekstil sizin güveninizden ilham alarak geleceğe güvenle bakıyor.