EFRPaillette;

Pul Payet

EFRPaillette pul payet uygulamaları için geliştirilmiş, farklı şekil ve ebatlarda üretilen nakışlık puldur. Pullar uzunca bir zaman dekorasyon malzemesi olarak kullanılmıştır. Pul makinalarının ortaya çıkmasından sonra pul payet uygulamaları elbise ya da değişik kumaşların süslenmesinde kullanılmaya başlanmıştır. Çok kafalı nakış makinalarına uyumlu hale getirildikten sonra yaygınlaşmış, farklı kumaş türleri üzerine işlenmesi kolaylaşmıştır. Pullar özellikle üzerine tutturulan kumaşlara parlaklık ve estetik katan ürünlerdir. Pul payet işlendiği ürüne estetiğin yanı sıra katma değerde katar. EFRPaillette zengin renk seçeneği, kalitesi ve ekonomikliğiyle pul payet uygulamaları için ideal çözümler sunar. EFR Pailette ürünler renk haslık testlerine tabi tutulmuş olup, yüksek derecede renk haslığına sahip ürünlerdir. Ürünlerde toksik kalıntı yoktur…

EFRPaillette 5 farklı ürün serisi olarak üretilmektedir. 51 farklı ebat ve desen olarak tasarlanmıştır. Ebatlar 3mm’den 18 mm’ye kadardır.

D serisi olarak adlandırılan Metalik renk kategorisinde 73 renk seçeneği mevcuttur.

H serisi olarak adlandırılan Hologram ( Janjanlı Pul) renk kategorisinde 57 renk seçeneği mevcuttur.

S serisi olarak adlandırılan Special renk kategorisinde 18 renk mevcuttur. Bu seri transparan renklerde ihtiva etmektedir.

M serisi olarak adlandırılan Matte ( Mat Pul) renk kategorisinde 14 renk mevcuttur.

R serisi olarak adlandırılan Rainbow (Gökkuşağı Pul) renk serisinde 3 renk mevcuttur.