EFRInterlining;

Kağıt Yapışkan Tela

Yapışkan Telalar;

Yapışkan telalar bir yüzeyleri yapışkan madde ile kaplanmıştır.  Esnemeyi, kırışmayı önlemek ve şekli korumak, yaka, klapa, manşet, pat, cep ve cep kapaklarına destek sağlar ve kumaşa tok bir tuşe  kazandırır.  Kısaca kumaş için oldukça önemli bir destekleyicidir.

Şekerli Tela olarak da bilinirler.

İçerik; 100% polyester,  Nylon/Polyester

Gramaj; 25,30,40,50 ve 60 GSM

200 Mt / Rulo, En: 90 Cm Siyah, beyaz ve kömür karası  renk seçenekleriyle;

 

Tülbent Telalar;

Tülbent telalar ince kalınlıktaki bez tela çeşidine verilen isimdir.  Yazlık bayan elbiselerinde, tişört ve bayan bluzlarında kullanılmaktadır.  İnce kumaşlarda ürünün orijinal tuşesini korumak için ideal bir destekleyicidir. Bu tür yapışkan telalar, 150ºC sıcaklıkta, 12-15 saniyede yapışmaktadır. Bu telalar; 40ºC yıkamaya uygun, kuru temizlemeye dayanıklı ve buhara karşı dirençlidir.

200 Mt/ Rulo En: 70 Cm siyah, beyaz renklerde sunulmaktadır.

Bez Telalar;

Kullanım alanları oldukça geniş bir tela çeşididir.  Özellikle gömlek patlarında, ince baharlık giysilerde ve örme kumaşlardan imal edilen sweat shirt ve t-shirtlerde kullanılabilir, . Bu tür yapışkan telalar, 150ºC sıcaklıkta, 12-15 saniyede yapışmaktadır. Bu telalar; 40ºC yıkamaya uygun, kuru temizlemeye dayanıklı ve buhara karşı dirençlidir.

200 Mt/ Rulo  En: 70 Cm siyah ve beyaz renklerde sunulmaktadır.

Strech Telalar;

Kumaşın esneme yaptığı durumlarda destekleyici görevi görmesi için kullanılır.  Kullanıldığı kumaşa uyum sağlayarak esneklik yapısını ve orijinal tuşesini bozmaz.  Yüksek sıcaklıklarda ve kimyasal yıkamalara karşı dayanıklılığından dolayı başta denim olmak üzere, ağır yıkamaya tabi tutulacak diğer kumaş çeşitlerinde kullanılır.

100 Mt/Rulo En: 90 Cm ve 150 Cm Siyah ve Beyaz renklerde.

Tex-Fix;

Çift taraflı tela olarak da isimlendirilir. Paça telası ve köprü telası olarak kullanılır.

Rashel Tela;

Ceket, palto, takım elbise gibi klasik giyimde beden telası olarak kullanılır. Yumuşak bir tuşeye sahiptir.  Yalnızca kuru temizleme için uygun olup yıkama yönergelerine uyulması gerekmektedir.

200 Mt/ Rulo En: 90 Cm Gri ve krem renklerde.