Takter2000
Spray404
Oil22

Tekstil Yardımcısı Sprey Çeşitleri;

Kaydırıcı ve Yapışma Önleyici Silikon Sprey;

Yüksek devirle çalışan dikiş makinelerinde ve özel sentetik dikiminde iğnelerin ısınarak kırılmasını önler ve dikiş hızını sürekli kılar. Dikiş makinelerinde iplik yolu üstüne yerleştirilen yağlama kutularını ve iplik konilerini yağlama amacı ile kullanılır. Sentetik iplik üretim proseslerinde düzelerin temizlenmesi işleminde kullanılır. Transfer baskı makinelerinde boya temizliği ve kumaş ayırma işlemlerinde çok iyi sonuç verir. Kumaş kesme bıçakları ve giyotinde yapışmayı önler kesim işlemini kolaylaştırır. Renk vermez ,insan sağlığına zararlı maddeler içermez.

Spot Lifter Sprey;

Kumaşlara bulaşan çeşitli makine yağları, bitkisel yağ ve yağlı yiyecek lekelerini hızlı bir şekilde kuru olarak temizler. Elbise, gömlek, kravat , şapka , döşemelik kumaşla, halı ve benzeri yünlü, pamuklu, kadife , ipekli sentetik , orlon naylon karışımlı kumaşlarda kullanılır. SPOT LIFTER halojenli yanıcı olmayan solvent içeren güçlü temizleme spreyidir.

Tela Yapıştırma Makineleri ve Ütü Temizleyici;

Konfeksiyon ve atölyeler için üretilmiş tela presi temizleyicisidir. Çalışma sıcaklıklarında parlayıp alev almaz . Teflon kaplı füzyon kayışlarının ve ütü tabanlıklarının temizlemesi için formüle edilmiştir. Füzyon kayışlarını temizleme esnasında tela işlemini durdurmayı gerektirmez. Tela yapıştırıcı atıklarını ve ütü tabanlarını etkili bir şekilde çıkarır, ince bir film oluşturarak tekrar yapışmayı önler, teflon kaplamalara zarar vermez.

Yapıştırıcı ve Flok Temizleyici Sprey ;

Yapıştırıcı etiketleri ve yapıştırıcı kalıntılarını hızla söker, temizler. Su ile yıkanır, kalıntı bırakmaz. Doğal limon kabuğu ekstersi ile aktif temizleme sağlar, güçlü ve çevreci bir üründür. Flok temizliğinde mükemmel sonuç verir.

Crazy Foam Spray;

 Elle temizlenemeyecek ürünlerde, ovalanarak temizlenemeyen hassas parçalarda çok etkilidir. Yağı çözer, parçalar ve akıtır. Tektüre iplik üretiminde kullanılan iplik fırınlarının temizliği için etkilidir. Yüksek ısıda karbonlaşmış yağ ve kirleri temizler. Araçların motor ve diğer yağlanmış parçaların temizliğinde kullanılır. Kanserojen maddeler içermediği için insana dosttur. Ozona zararlı kimyasallar içermediği için doğaya saygılıdır.